Vážení zákazníci, v současné chvíli lze na výdejnách ZÁSILKOVNY platit pouze platební kartou! Proto berte tuto informaci prosím na vědomí. Platí do odvolání. Děkujeme.

Nová proteinová výživa na nehty Eveline cosmetics EXTREME GROWTH

Nehtová výživa Eveline cosmetics s jedinečným účinkem

Eveline cosmetics Nail Therapy EXTREME GROWTH je jedinečný kondicionér na nehty, který obsahuje přírodní bílkoviny hedvábí, pšenice, sojových proteinbobů a kukuřice. Tato kombinace zaručí neskutečný růst vašich nehtů.

Ošetření s tímto průhledným lakem je pro nehty velmi vyživující, posilující a díky obsahu přírodních olejů a bílkovin se zrychlí růst nehtů.

Lak zajistí, že nehtové lůžko bude maximálně posílené a nehet bude chráněn proti třepení. Složení obsahuje olej získaný ze stromu Pistacia lentiscus. Nejenom vytvrzuje a posiluje, ale také podporuje syntézu keratinu - hlavního stavebního materiálu nehtů. Kondicionér byl obohacen o citronové a eukalyptové oleje, díky kterým sjednocuje barvu nehtu a chrání je před vysoušením.

Názor naší Petry, která výživu zkusila?

Tuto nehtovou výživu si jistě oblíbíte. Pokud se vaše ruce v práci často potýkají s prachem a suchem, je jasné, že se vše podepíše na vzhledu vašich nehtů. Non-stop jsou polámané, roztřepené a měkké. Tento kondicionér zajistí pravý opak. Kromě toho co uvádí výrobce Eveline cosmetics, je další výhodou lesk, rychlé schnutí a žádné odlupování laku (kondicionéru) ani po několika dnech. Po dvou týdnech uvidíte výraznou změnu.

Výhody:nehtovy-kondicioner-s-proteinem

  • rychlá regenerace
  • rychlý růst nehtů
  • rychlé zaschnutí
  • vysoký lesk
  • vysoká odolnost

Nevýhody:

  • žádné jsem nenašla :)