Platba

Dobírka - 36 Kč 

Zboží zaplatíte při převzetí na poště, řidič pošty nebo na odběrném místě Zásilkovny.cz. V případě Zásilkovny lze platit platební kartou, na poště nikoliv.

Platba online kartou - 0 Kč

Velmi pohodlný a rychlý způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Bankovním převodem (platba předem) - 0 Kč

Peníze zašlete na náš účet na základě zálohové faktury, při převzetí zboží tak již nemusíte peníze řešit. Veškeré údaje a pokyny k zaplacení obdržíte e-mailem ihned po odeslání objednávky. Bankovní převod oproti ostatním volbám neprobíhá ihned, objednávka bude vyexpedovaná až po přijetí platby, což může být nejpozději do 2 pracovních dnů. Pokud chcete objednávku vyřídit okamžitě, doporučujeme jinou možnost platby

TWISTO (odložená platba) 

Potřebujete rychle nakoupit a nemáte potřebnou hotovost? Nebo jen nechcete platit dříve, než máte zboží doma? Nakupujte snadno, rychle a moderně pomocí platby Twisto! Tento způsob platby vám umožňuje zakoupit na internetu zboží, které potřebujete a zaplatit ho až za 14 dní. Způsob platby si můžete sami zvolit, fakturu za vaše zboží můžete platit platební kartou, převodem či hotově. Platba Twisto není čerpání úvěru, ale odložení platby za vaše online nákupy. Služba Twisto je zákazníkům poskytována zdarma, poplatek platíte pouze tehdy, když zboží nezaplatíte v dohodnutém termínu. V tomto případě je 5 dní po splatnosti účtován zákazníkovi poplatek ve výši 150 Kč. Splatnost svého nákupu si můžete jednoduše odložit až o několik měsíců a v případě vrácení zboží pošlete pouze balík zpět na adresu e-shopu a nic neplatíte. Usnadněte si nákupy na internetu a využijte spolehlivou službu Twisto!

U platby pomocí TWISTO je důležité zadat správně vaši adresu a to následně:

  1. Zadejte úplnou adresu s diakritikou
  2. Nezapomeňte zadat číslo popisné
  3. Nepřidávejte poznámky do políčka adresy (název adresy, atd.)