Vážení zákazníci, v současné chvíli lze na výdejnách ZÁSILKOVNY platit pouze platební kartou! Proto berte tuto informaci prosím na vědomí. Platí do odvolání. Děkujeme.

NÁŠ TEST! Kristýna pro vás otestovala hyaluronovou micelární odličovací vodu Eveline cosmetics! Jaké jsou její dojmy?

Čištění problematické pleti s Eveline cosmetics Facemed

Určitě víte, že správné čištění pleti před spánkem je základ péče. Bez pravidelného odlíčení očí, tváří a čela pleť rychleji stárne! Proto, i když se vám chce opravdu moc spát a nemáte sílu se jít odlíčit, překonejte se nejděte spát bez večerní očisty pleti.eveline-cosmetics-micelární-odličovací-voda2

Speciálně pro vás jsme testovali produkt od Eveline Cosmetics Hyaluronovou odličovací micelární vody 3v1.

Jaké má Kristýna dojmy z hyaluronové micelární odličovací vody pro citlivou, suchou a podrážděnou pleť?

Citlivá pleť

Kristýna: Můj problém je, že mám pleť se sklonem k zarudnutí, takže je pro mě velmi důležité, zda je produkt šetrný k pleti. Značka Eveline cosmetics slibuje, že hyaluronová micelární voda je určená právě pro citlivou, suchou a podrážděnou pokožku stejně tak jako je ta moje. Jeho úkolem je očistit pleť, zklidnit ji a navrátit zpět hydrataci. Hyaluronová micelátní voda má také protizánětlivý účinek. A jak tedy ve skutečnosti funguje?

 

TLAČÍTKO-ZOBRAZIT

Kristýna

Čistá pleť bez podráždění

Nejprve jsem si všimla, že odličovač nemá žádnou vůni. To je velké plus v případě kosmetiky pro citlivou pokožku. Balení je velmi praktické, nemá pumpičku, což považuji za výhodu. Micelární voda se mi po otevření a nanesení na odličovací tampon jeví jako velmi účinná. S jedním odličovacím tampónem jsem odstranila make-up z poloviny obličeje! Zvládl odstranit make-up, tvářenku, bronzer a mou oblíbenou červenou rtěnku! Účinek po prvním použití? Pleť je opravdu dobře očištěná. Nevšimla jsem si žádného nové zarudnutí nebo zvětšení či zvýraznění červených žilek. Pokožka není nepříjemně stáhnutá a není lepkavá, a to je další obrovské plus. Výrobek je skutečně i pro alergiky a na pleti mi nezpůsobuje nežádané pupínky. Musím přiznat, že to funguje perfektně! :) Určitě doporučuji.