Eveline cosmetics Magic Blender Houbička na make-up

Kód: 0860
141 Kč –23 %
Eveline cosmetics Magic Blender Houbička na make-up | evelio.cz
141 Kč –23 % 108 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
  • měkká kosmetická houbička
  • vhodná pro make-up, korektor, rozjasňovač, tvářenku, bronzer
  • rovnoměrné nanesení make-up
  • ideální k provádění „konturovacího“ líčení
  • špička umoží pracovat precizněji v malých zónách obličeje
  • vyplní všechny záhyby obličeje
  • opakovaně použitelná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magic Blender houbička na make-up


Eveline cosmetics Magic Blender houbička na nanášní make-upu díky svému originálnímu tvaru zajiští rovnoměrné nanesení make-upu. Díky Magic blender houbičce dosáhnete profesionálního nalíčení. Eveline cosmetics Magic Blender nasákne make-up, rozjasňovač nebo korektor na tmavé kruhy a lehce klouže po pleti, čímž zajistí dosažení ultra přirozeného efektu. Díky velmi hebké a příjemné textuře vyplní všechny záhyby obličeje. Špička houbičky Magic Blender umožňuje pracovat precizněji v malých zónách obličeje jako například kolem očí, úst a hřbetu nosu. Je také ideální k provádění „konturovacího“ líčení a modelování rysů obličeje. Tato houbička se nakonec stane vašim nepostradatelným doplněkem k dosažení dokonalého nalíčení. A protože velikost houbičky je tak akorát, můžete ji tak mít vždy ve své kosmetické taštičce.

Jak používat Houbičku MAGIC BLENDER?

Houbičku nejprve navlhčete vodou - houbička výrazně zvětší objem a stane se velmi jemná. Vymačkejte přebytečnou vodu. Na houčibku naneste make-up, korektor, bronzer, rozjasňovač a zapracujte. Vždy když už je potřeba houbičku vyčistěte pod vodou mýdlem (lze jej také prát při 40 ° C). Nechte houbičku uschnout - vrátí se do původního tvaru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo