Eveline cosmetics Charming Mocha Paletka očních stínů

Kód: 0889
399 Kč –20 %
Eveline cosmetics Charming Mocha, paleta očních stínů | evelio.cz
399 Kč –20 % 318 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Paletka Charming Mocha představuje širokou variaci 12-ti odstínů pro každou příležitost. Elegantní kovové pouzdro, podlouhlé zrcátko a blendící šteteček vás jen přesvědčí o její koupi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paletka Eveline cosmetics Charming Mocha je paletka očních stínů, kterou budete moci použít pro každou příležitost - ples, večírek, škola, práce, rande .. .

Paletka očních stínů představuje širokou variaci 12-ti odstínů Charming Mocha, od jemné nude, přes tmavší hnědou až po po čokoládovou. Elegantní kovové pouzdro s měděnými prvky, podlouhlým zrcátkem a oboustranným blendícím štětečkem si okamžitě zamilujete!

Vytvořte si krásné kouřové líčení pro večerní příležitost nebo jen jemné "nude" stíny pro na koždodenní nošení.

Tato paletka obsahuje:

  • 12 očních stínů v odstínu kávy (FLAT WHITE, LATTE, CAPPUCINO, MOCHA, MACHIATO, FRAPPE, ARABICA, ICED COFFEE, IRISH COFFEE ESPRESSO, DOPPIO, AMERICANO)
  • štětečkový aplikátor
  • podlouhlé zrcátko
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZI Avatar autora | 27.1.2020
Plná spokojenost. Odstíny vyhovují.Kvalita. velmi dobrá. Vynikající dárek, který nazarmouti.

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo