Eveline cosmetics Hybrid Professional Podkladový gel lak UV/LED 5 ml

Kód: 1127
162 Kč –16 %
Podkladová báze pod lak
162 Kč –16 % 135 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Krok 1. Podkladový UV / LED gel lak.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hybrid gel lak STEP 1


Eveline cosmetics Hybrid professional báze pod Hybrid gel lak. Barva bezbarvá.

Použití podkladového gelu

Podklad - naneste tenkou vrstvu základového laku a vytvrďte ji pod 120 sec UV lampou. nebo LED 30 s

Použití

Profesionální manikúra bez návštěvy salónu? To je možné! Zjistěte, jak si za pár minut krok za krokem vyrobíte krásnou a odolnou gel manikúru sami!

Budete potřebovat:

Aplikace:

  1. Příprava nehtové plochy - nehty pilujte do požadovaného tvaru, odstraňte kutikuly, nehet jemně vyleštěte lešticím blokem a omyjte odmašťovačem
  2. Podklad - naneste tenkou vrstvu základového laku a vytvrďte ji pod 120 sec UV lampou. nebo LED 30 s
  3. Gel lak (hybridový lak) - naneste 1 nebo 2 tenké vrstvy barvy, každou vytvrďte pod 120 sec UV lampou. nebo LED 30 s
  4. Naneste vrchní nátěr - poslední (TOP COAT) a také vytvrzujte UV 120 s nebo LED 30 s
  5. Dokončení - Umyjte si nehty odmašťovačem, abyste odstranili lepivou vrstvu

 

 

Obsah

5 ml

Ingredients

Polyurethane Acrylate Oligomer Hydroxypropyl Methacrylate Hema Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide CI 60725

Doplňkové parametry

Kategorie: Laky
Kosmetická řada: Hybrid professional

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo