Vážení zákazníci, v současné chvíli lze na výdejnách ZÁSILKOVNY platit pouze platební kartou! Proto berte tuto informaci prosím na vědomí. Platí do odvolání. Děkujeme.

Pigmentové skvrny, jak je odstranit nebo alespoň zmírnit?

Pigmentové skvrny

Problémy s pigmentovými skvrnami trápí stále větší počet žen. Mnohdy je velmi obtížné zjistit příčinu jejich vzniku. V dnešní době ale existuje již řada přípravků, krémů na pigmentové skvrny. Pojďme se společně projít výrobky, které zaručeně pomohly zákaznicím již před vámi.

pigmentové-skvrny-BLOG

Eveline cosmetics EXPERT C Vitamínové sérumEXPERT-C

  • Oblíbené sérum v kapátku s VITAMÍNEM C okamžitě rozjasní pleť, odstraní únavu a napomáhá zesvětlit pigmentové skvrny. Vysoký obsah vitaminu C (12%) dokáže díky své struktuře účinně zpomalit tvorbu hnědého kožního barviva melaninu a nastartovat tak bělení pigmentových i stařeckých skvrn na kůži. Díky pravidelnému používání séra s obsahem vitamínu C (kyseliny askorbové) docílíte viditelného zesvětlení tmavých skvrn.

TLAČÍTKO1

  

 

Eveline cosmetics Platinum&Collagen Omalzující sérum na vráskyplatinum

  • Pleťové sérum působí velmi pozitivně nejen na vyplnění vrásek, ale také díky složce Niacinamid, což je bílý prášek ze skupiny vitaminu B dochází k vybělení pigmentových skvrn. Tato složka je velmi účinná a zároveň i dobře snášena všemi typy pleti. Sérum nanášíte pohodlně pomocí kapátka na tvář, krk i dekolt a vklepkáním bříšky prstů zapracujete do pokožky.

TLAČÍTKO1

  

Ryor Depigmentační krém na obličej

  • Krém obsahuje aktivní komplex tlumící aktivitu enzymu, který zajišťuje tvorbu kožního barviva. Při pravidelné aplikaci je výsledkem snížení obsahu nadměrného pigmentu v pokožce. Navíc je RYOR-krémdíky obsahu panthenolu, vitaminu E, jojobového a avokádového oleje při pravidelném používání viditelné projasnění pokožky a celkové sjednocení tónu pleti. Přípravek je určen k lokální aplikaci na postižená místa 2x denně. Viditelný efekt je tak patrný po prvním měsíci pravidelné aplikace.

 

TLAČÍTKO1 

 

Renovality Moringový olej

renovality-moringový-olej

  • Pokud jste zastánci přírodní cesty, pak vás jistě zaujme rostlinný olej lisovaný za studena je považován za „elixír života". Tento olej je osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí, ale také se používá při léčení akné a různých pigmentací na tváři. Do dlaní si nanesete potřebné množství oleje a rozetřete v oblasti, kde je poškozené místo. Tento produkt jistě ještě upotřebí v letních dnech na ochranu zdraví a síly vlasů a vlasové pokožky.

TLAČÍTKO1

 

 

A teď už si stačí si jen vybrat produkt, který bude vyhovovat vám a pustit se do toho!