Vážení zákazníci, v současné chvíli lze na výdejnách ZÁSILKOVNY platit pouze platební kartou! Proto berte tuto informaci prosím na vědomí. Platí do odvolání. Děkujeme.

Blahodárné účinky černého uhlí pro naši pokožku

Aktivní černé uhlí jistě potěší atopiky i alergiky


Sadza Soap je černé glycerinové mýdlo s aktivním uhlím.

Toto neobvyklé mýdlo ve tvaru kusu uhlí vás okamžitě zaujme. Jedná se o produkt, který je inspirován Slezskem, kde bylo uhlí vždy největším sadza-soap-blogbohatstvím, a tradice těžby je dodnes respektována.

Proč je aktivní uhlí tak zvláštní?

Aktivní uhlí je jednou z nejneobvyklejších látek na Zemi. Jeho úžasné vlastnosti byly známy již v době Hippokratů - byly použity k odstranění nepříjemných pachů a urychlení hojení ran. I dnes Afričané a domorodci používají uhlíkové zábaly k "extrakci" jedu z jedovatých kousnutí pavoukem nebo škorpionem a Indiáni tak léčí alergické reakce, všechny druhy otravy jídlem, nadýmání a žaludeční potíže.

Aktivní uhlí je nejsilnějším adsorbentem v přirozeném stavu - přitahuje a uchovává mnoho různých látek včetně toxických plynů, bakterie, viry a toxiny, které vylučují, jakož i karcinogeny, dráždivé látky a alergeny. Díky tomu má tak silný detoxikační, protizánětlivý a antibakteriální účinek. Aktivní uhlí je navíc zcela přirozenou látkou a na rozdíl od syntetických přípravků je zcela bezpečné pro pokožku - nehrozí riziko předávkování, nevyprší a okamžitě působí. V kontaktu s pokožkou přilnou částice uhlíku nečistoty z povrchu i hlubších vrstev a otevřou póry a očistí je, odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky.

Sadza Soap Mýdlo s aktivním uhlím

  • má antibakteriální, protizánětlivé a čistící účinky
  • vhodné pro akné, podrážděnou pokožku pokousanou hmyzem a pro intimní hygienu
  • zesvětluje a zlepšuje tón pleti, odstraňuje pigmentační skvrny

Je to kombinace rozporů: špína, která je myje. Sadza Soap je fantastický nápad na dárek, může to být také i suvenýr ze Slezska, ale také vynikající kosmetika. Díky jedinečným vlastnostem aktivního uhlí a glycerinu má mýdlo antibakteriální, detoxikační, rozjasňující, hydratační a zklidňující účinky. Je zcela přírodní a vhodné pro nejcitlivější pokožku i vegany.

Prohlédněte si všechny produkty SADZA SOAP zdesadza-soap-3