Vážení zákazníci, v současné chvíli lze na výdejnách ZÁSILKOVNY platit pouze platební kartou! Proto berte tuto informaci prosím na vědomí. Platí do odvolání. Děkujeme.

Antioxidační řada Ziaja Acai Berry

Ženy milují Ziaja kosmetiku. Tato značka nabízí výbornou kosmetiku za příznivé ceny. Vztah kvality k ceně je více než uspokojivý. Výrobci této značky mají jediný úkol, vyhovět potřebám dnešních spotřebitelů. Ziaja neustále sleduje trendy a na trh přivádí novou řadu Ziaja Acai Berry

Pleťová řada Acai berry je zaměřena na problémy pokožky moderní doby, nejvíce ovlivněné účinky ovzduší a kouře. Pokožka pociťuje vnější vlivy mnohem více, než si dokážeme představit, a všechny nepříznivé podmínky prostředí se nejvíce projevují na pokožce. Přímé a skutečné ohrožení kůže je zrychleným způsobem života doprovázeným prachem, smogem, párou, UV zářením, suchým vzduchem a klimatizovanými prostory, to vše vede k degradaci kolagenu. V důsledku toho stárnutí pokožky postupuje rychleji, pokožka ztrácí pružnost, stává se suchou, dehydratovanou a vysoce citlivou.

Exkluzivita této řady spočívá v tom, že jako první na našem trhu, má vedle anti-oxidant, anti-pollution (znečištění) a anti-age, má anti „tech neck“, který snižuje výskyt vrásek na krku, ke kterým dochází v důsledku častého používání mobilních zařízení a další pomůcek, bez kterých si nepředstavíme svůj den.

Hlavní složkou řady Ziaja Acai berry jsou acai bobule - extrakt ovoce s vyjímečnými antioxidačními vlastnostmi. Efektivně chrání pokožku, posilují obrannou kožní bariéru, snižují její přecitlivělost a zlepšují celkový vzhled pokožky. Z dalších účinných látek je, kyselina hyaluronová, methylperkon hesperidin, beta-glukan, řepkový olej, bambucké máslo a provitamin B5 a vitamin E.

Síla acai berry v produktech, které poskytují hydratační, regenerační, zpevňující účinky a chrání pokožku před negativními vnějšími vlivy zahrnuje pleťové krémy na obličej a krk, pleťové sérum, pleťovou masku a antioxidační tonikum. Všechny produkty mají v sobě efekt proti "tech neck", který viditelně zhoršuje celkový stav kůže a její celkový vzhled.

antioxidant-acai-berry2

 Péče o pleť: