Toaletní stolky

Každá žena se chce líbit, být krásná, cítit se krásně. Je to naše přirozená vlastnost. U nás platí takové pravidlo. Vše děláme s láskou a pro krásu vás zákaznic. Prodej kosmetiky a parfémů už máme v malíčku. Je proto nezbytný další krok pro dokonalé spojení krásy a spokojenosti. Kosmetika, kterou si u nás zakoupíte si přeci zaslouží být na krásném místě a vy si zasloužíte mít svůj vlastní osobní koutek, který bude jen váš. Toaletní stolek je přesně to, po čem ženy touží!

Toaletní stolky neboli toaletky, byly v historii podstatnou součástí většiny dámských ložnic. Byly různě zdobené, měly různé tvary, skříňky, zásuvky, šuplíky, otevřené poličky .... Hlavními prvky byly vysoké nohy a velké otočné zrcadlo. K sezení před toaletkou byl použit čalouněný taburet bez opěradla. 

Je dobře, že v dnešní moderní, uspěchané době, kdy jsou na ženy kladeny nemalé nároky, mají ženy možnost se zastavit a věnovat se samy sobě, právě k tomu účelu slouží kosmetický stolek u kterého se ženy mohou zkrášlovat a obdivovat samy sebe. My jsme si všechny tyto informace shromáždily, uvážily jsme praktičnost a eleganci a nechali pro vás vyrobit od našich český stolařů, masivní dřevěný toaletní stolek.

Toaletní stolek EVELIO se zrcadlem poskytuje mnohem více....

Cena

89908991
189908991
1 položek celkem
toaletní stolek JASAN
8 990 Kč
5000

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem