Vážení zákazníci, v současné chvíli lze na výdejnách ZÁSILKOVNY platit pouze platební kartou! Proto berte tuto informaci prosím na vědomí. Platí do odvolání. Děkujeme.

Toaletní stolky

Každá žena se chce líbit, být krásná, cítit se krásně. Je to naše přirozená vlastnost. U nás platí takové pravidlo. Vše děláme s láskou a pro krásu vás zákaznic. Prodej kosmetiky a parfémů už máme v malíčku. Je proto nezbytný další krok pro dokonalé spojení krásy a spokojenosti. Kosmetika, kterou si u nás zakoupíte si přeci zaslouží být na krásném místě a vy si zasloužíte mít svůj vlastní osobní koutek, který bude jen váš. Toaletní stolek je přesně to, po čem ženy touží!

Toaletní stolky neboli toaletky, byly v historii podstatnou součástí většiny dámských ložnic. Byly různě zdobené, měly různé tvary, skříňky, zásuvky, šuplíky, otevřené poličky .... Hlavními prvky byly vysoké nohy a velké otočné zrcadlo. K sezení před toaletkou byl použit čalouněný taburet bez opěradla. 

Je dobře, že v dnešní moderní, uspěchané době, kdy jsou na ženy kladeny nemalé nároky, mají ženy možnost se zastavit a věnovat se samy sobě, právě k tomu účelu slouží kosmetický stolek u kterého se ženy mohou zkrášlovat a obdivovat samy sebe. My jsme si všechny tyto informace shromáždily, uvážily jsme praktičnost a eleganci a nechali pro vás vyrobit od našich český stolařů, masivní dřevěný toaletní stolek.

Toaletní stolek EVELIO se zrcadlem poskytuje mnohem více....

Žádné produkty od výrobce Toaletní stolky nebyly nalezeny....