Eveline cosmetics Brazilian body Oboustranná sametová rukavice

Kód: 1479
168 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Velmi praktická opakovaně použitelná rukavice, určená pro aplikaci tělových produktů. Chrání ruce před nečistotami a napomáhá rovnoměrnému rozložení kosmetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sametová rukavice pro účinné použití kosmetiky


Příjemně měkká rukavice z jemného mikrovlákna pomůže k dokonalé aplikaci tělových přípravků. Vnitřek rukavice je vyroben z voděodolného materiálu, díky kterému se kosmetika nedostane dovnitř a ochrání tak vaše ruce před nečistotami. Opakovaně použitelná rukavice pomůže rozetřít pleťové vody, bronzující pěny nebo samoopalováky na tělo. Díky němu efektivněji a jistěji vytvoříte na svém těle jedinečný, slastný efekt přirozeného opálení. Žádné šmouhy nebo nerovnosti!

Benefity

  • Perfektně distribuuje produkt
  • znovu použitelný
  • nezanechává šmouhy ani skvrny
  • chrání vaše ruce
  • příjemný materiál
  • pomáhá při aplikaci: pleťové vody, samoopalovacího přípravku nebo bronzující pěny.

Použití

Naneste kosmetiku na rukavici. Nanášejte krouživými pohyby. Opláchněte rukavici ve vlažné vodě.

Obsah

1 kus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo