Tekutý korektor 2 v 1

Kód: 0332
103 Kč

Zvolte variantu

  • dokonale odstraňuje nedokonalosti 
  • jemná textura 
  • perfektní krytí 
  • bezchybná pleť 
  • lehká konzistence 
  • korektor perfektně kryje 
  • dlouhotrvající efekt po celých 24 hodin 

Detailní informace

Barva: Nude
Vyprodáno | 0330
Můžeme doručit do: 12.7.2023
103 Kč
Barva: light
Vyprodáno | 0331
Můžeme doručit do: 12.7.2023
103 Kč
Barva: ivory
Vyprodáno | 0332
Můžeme doručit do: 12.7.2023
103 Kč

Detailní popis produktu

Korektor zakryje nedostatky a nedokonalosti pleti


Eveline cosmetics Art scenic tekutý korektor dokonale zakryje nedokonalosti a zajistí bezchybnou a zářivou pleť. Díky jemné textuře korektor perfektně kryje, a to s lehkostí a svěžestí. Inovativní receptura s dlouhotrvajícím efektem po celých 24 hodin zaručuje perfektní make-up celý den.

Aktivní složky

  • Prosvětlovací minerální pigmenty
opticky vyhladí vrásky, překryje příznaky únavy. Získáte bezchybný vzhled a mladistvý lesk pleti

Použití

Nanášejte na místa, která chcete překrýt (pupínky, kruhy pod očima, červené žilky apod.)

Obsah

7 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekutý korektor
Kosmetická řada: Art Scenic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo