Regenerátor nehtů GOLDEN SHINE 8v1 Nail

 
 • 8v1 řeší mnoho problémů najednou 
 • efekt viditelný za 5 minut 
 • 2% formaldehydu - účinně vytvrzuje nehet 
 • jemné částečky zlatého prachu 
 • švýcarská receptura 
Dostupnost Nedostupné
98 Kč
Kód produktu 0393
Značka EVELINE COSMETICS
Kategorie Laky
Položka byla vyprodána...
 

Zlatá manikúra s vyživujícím sérem


Luxusní zlatá výživa obsahuje komplex Strong Nail, který proniká do struktury nehtu, obnovuje a stimuluje jeho růst. Utěsní mikrodutinky, zatvrdne a zároveň poskytne optimální vlhkost. Chrání nehet proti práskaní, lámání, štěpení a proti mechanickému poškození. Jemné částečky zlatého prachu nehty rozzáří a dodá jim luxusní zářivý vzhled.

Po 10 dnech získají nehty jednotný povrch a zdravý vzhled.

Určené pro nehty:

 1. zničené
 2. třepící se
 3. tenké
 4. měkké
 5. křehké
 6. lámavé
 7. matné
 8. s nerovným povrchem

Použití

Před použitím protřepat.

1. den: aplikujte přípravek přímo na vaše nehty.

2. den: naneste druhou vrstvu.

3. den: odstraňte staré vrstvy pomocí odlakovače a ošetření opakujte.

Upozornění

Nepoužívejte na poškozené nehty. Vyhnout se kontaktu s očima. Udržujte mimo dosah dětí. Obsahuje 2% formaldehydu, který účinně vytvrzuje nehet. V případě alergické reakce přestaňte používat.

Obsah

12 ml

Podobné produkty

Kosmetická řada Nail Therapy PROFESSIONAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo