• 1 z 2
 

Řasenka VOLUME WONDERSHOW

 
  • dosáhnete maximálního objemu 
  • dokonale oddělené řasy 
  • maximální objem 
  • řasy jsou hustější 
  • dokonale oddělené řasy 
  • nevytváří hrudky na řasách 
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
4.12.2019
120 Kč
Kód produktu 0310
Značka EVELINE COSMETICS
Kategorie Řasenky
Položka byla vyprodána...
 

Řasenka pro oslnivý pohled


Okouzlující objem řas, smyslný vzhled! Eveline cosmetics WonderShow řasenka Volume zajistí fenomenální zvětšení objemu bez slepení. Modelující kartáček Bold & Flexy Brush™ se výborně přizpůsobí linii řas, což umožňuje přesné nanesení vrstev řasenky. Řasenka očím zajistí perfektně nalíčené řasy.

Aktivní složky

  • Přírodní vosk
vyživuje řasy
  • Vitamín E
hluboce vyživuje, hydratuje a řasy jsou tak hladké

Použití

Řasenku aplikujte jemnými tahy na řasy. Nanášejte od kořínků ke konečkům řas.

Obsah

10 ml

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo