• 1 z 2
 

Řasenka pro oslnivější barvu řas BIG VOLUME

 
  • nápadně zvětšený objem řas
  • fenomenální zatočení řas
  • hluboká černá barva řas
  • speciální kartáček
  • unikátní složení
  • maximálně zvětšuje objem řas
  • umožňuje mimořádně zajímavý pohled
  • složení s Pro-vitamínem B5, proteiny a přírodním voskem
  • neuvěřitelně prodlužuje řasy
  • koketně natáčí řasy
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
23.12.2020
120 Kč
Kód produktu 0299
Značka EVELINE COSMETICS
Kategorie Řasenky
Položka byla vyprodána...
 

Řasenka od Eveline která vás dostane


Patentované, extrémně pružné a elastické kartáčky Bubble Flexy Brush™ dokonale přizpůsobí řasy a dodají mega-tloušťku. Rozhodující design a nestandardní tvar kartáčku umožňuje přesné a snadné použití. Již po prvním doteku jsou řasy pokryty vrstvou hluboké černé řasenky, která vydrží na řasách velmi dlouho. Další aplikace účinek zesílí a přesně oddělí a zahustí řasy. Jemné zúžení kartáčku umožňuje dosažení na každou řasu a to i v koutcích očí.

Bublinkový kartáček obalí vaše řasy do temné černé barvy

Použití

Nejlepším způsobem je nanášet řasenku tahem od oka ven. Pokud chcete své oči zároveň i zvýraznit, naneste více vrstev. Poté vezměte kartáček na řasy a řasy pročesejte.

Obsah

9 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo