• 1 z 2
 

Řasenka CURL-UP VOLUME

 
  • natočí i vaše nejmenší řasy 
  • po celé délce řas získáte natočení 
  • řasy jsou rozčesané 
  • získáte maximální délku řas 
  • netvoří žmolky 
  • nezanechává hrudky 
  • neslepuje řasy 
  • flexibilita kartáčku 
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
16.12.2019
120 Kč
Kód produktu 0303
Značka EVELINE COSMETICS
Kategorie Řasenky
Položka byla vyprodána...
 

Řasenka která natočí a prodlouží řasy


Řasenka Curl-up Eveline cosmetics vaše řasy natočí a prodlouží! Speciálně tvarovaný kartáč Double Brush™ umožní intenzivní natočení i těch nejmenších řas. Od kořínků jsou řasy krásně natočené, zvednuté, prodloužené řasy a plné jedinečného objemu. Díky svému složení řasenka umožňuje snadnou a přesnou aplikaci následných vrstev řasenky, pokrývající celou délku řas.

Použití

Řasenku aplikujte od kořínků po konečky řas. Pro ideální výrazný efekt aplikujte 2 x. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Obsah

10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo