Oční linky voděodolné X-TREME NOIR

 
  • voděodolnost
  • tekuté linky
  • tenký štěteček
  • barva černá
  • aplikace snadná
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
18.11.2021
90 Kč
Kód produktu 0317
Značka EVELINE COSMETICS
Kategorie Oční linky / fix
Položka byla vyprodána...
 

Dodejte svým očím svůdný pohled s oční linkou


Eveline cosmetics X-Treme Noir tekuté oční linky voděodolné jemně zvýrazní oční kontury. Díky speciálnímu složení emulze je snadné nalíčit přesnou a úzkou oční linku, která zůstane beze změny po celý den.

Poznámka: Než zvednete oči, nechte linky zaschnout, aby se neobtiskly na víčka.

Obsah

4 ml

Kosmetická řada X-TREME NOIR ULTRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo