Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Eveline cosmetics TWILIGHT Paletka očních stínů 9,6 g

 
  • 2 lesklé a 6 matných stínů
  • možnost složení večerního a denního líčení
  • sada umožňuje vytvářet make-up kouřových očí
  • praktické balení s aplikátorem
  • vysoká kvalita
  • vzorec pro snadné míchání barev
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
3.8.2022
168 Kč
Kód produktu 1319
Značka EVELINE COSMETICS
Kategorie Oční stíny
Položka byla vyprodána...
 

Paletka očních stínů TWILIGHT jsou perfektně sladěné stíny, které umožňují líčit krásné kouřové oči, ale i další verze denního a večerního líčení. Nadčasové a přitom módní barvy udělají vaše oko vždy elegantní! Jednoduché a elegantní balení obsahuje 8 dokonale sladěných očních stínů a oboustranný aplikátor.

Stíny stačí aplikovat na víčka podle vlastní, neomezené fantazie a nápadu. Pokyny pro vytvoření dokonalého kouřového oka najdete na štítku produktu.

POužití

Příklad aplikace: naneste nejsvětlejší první odstín na celé víčko jako základní barvu. Záhyb víčka a vnější koutek oka jsou zvýrazněny tmavě fialovou barvou. Z neonových barev vyberte tu, která se vám líbí nejvíce, a aplikujte ji do středu horního víčka a podél spodní linie řas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo