Eveline cosmetics Precizní štětec pro kouřové líčení E 04

Kód: 1508
164 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Promyšlený design štětce a tvar vám umožní míchat a aplikovat stíny na horní a spodní víčko!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kosmetický štětec pro dokonalé kouřové líčení


Eveline cosmetics "blendící" štětec E 04 pro nanášení očních stínů. Oproti E 03 je tento štětec maličko užší.

Štětec na míchání očních stínů vám umožní dosáhnout dokonale hladkého a jednotného povrchu s plnou kontrolou a přesností. Kombinace syntetických a přírodních, ručně kladených štětin je extrémně jemná, díky čemuž snadno a jemně zapracovává stíny a vytváří dokonale sladěný makeup. Štětec bezproblémově funguje s kosmetikou jakékoliv konzistence – tuhou, pudrovou, minerální, dokonce i s krémovou a tekutou. Jeho mírně zaoblená špička umožňuje prolínat oční stíny, je ideální pro vytvoření "Smokey eye". Kosmetický štetec se vyznačuje přesnou, dlouhou dřevěnou rukojetí, která usnadňuje přesné pohyby.

Dostupné také štětce na míchání očních stínů, na pudrování obličeje a modelování jeho kontur.

Benefity

  • Pro nanášení stínů a tekuté kosmetiky
  • Měkké syntetické štětiny
  • Dokonalý štětec pro stínování
  • Dřevěná rukojeť
  • Pro profesionály i začátečníky
  • Vysoká kvalita
  • Luxusní elegantní vzhled

 

Použití

Štětec vám pomůže smíchat a vytvořit jemné přechody mezi stíny. Vyberte si z nabídky očních stínů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo