Eveline cosmetics Nail Therapy Express Hard Zpevňovač nehtů

Kód: 0895
97 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
31.10.2023
Položka byla vyprodána…
 • pevné a silné nehty již po 72 hodinách
 • okamžitý účinek
 • obsah organického křemíku
 • 4 % ULTRA KERATINU
 • švýcarská receptura
 • čirý, průhledný odstín

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevné a silné nehty díky Express Hard


Eveline cosmetics Nail Therapy Express Hard Okamžitá náprava pro slabé nehty.

  1. Super intenzivní ošetření pracuje na všech známkách slabosti nehtů ( měkkost, praskání, štípání, nerovný povrch, nedostatek lesku ).
  2. Vzorec poslední generace s dvojitým obsahem 4% Ultra-Keratin ™ vytvrzovacích přísad
  3. Inovativní technologie 72H Time Release ™ postupně proniká nehtem a uvolňuje dvojnásobnou sílu zesilujících přísad. Stav nehtů od kořene ke špičce se zlepšuje každý den.
  4. Expresní recept je aktivně zapojen do procesu opravy nehtů. Zvyšuje integritu keratinových vláken, které zlepšují sílu a vzhled nehtů. Nehty jsou silnější a pevnější, jako nikdy před tím.

 

Použití

Naneste tenkou vrstu laku na očištěnou plochu nehtu. Používejte 1. den poté co 2. den po dobu 1 týdne. Vrstvy odlakujte bezacétónovým odlakovačem na nehty a znovu opakujte. Tuto aplikaci opakujte 3 - 4 týdny.

Obsah

12 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Nehty
Kosmetická řada: Nail Therapy PROFESSIONAL
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo