Eveline cosmetics Kosmetický štětec pro nanášení stínů E 01

Kód: 1506
164 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Kosmetický štětec, který je vynikající pro nanášení stínů na oční víčka i pro tekutou kosmetiku. Ručně kladené syntetické a přírodní štětiny zajišťují výjimečnou přesnost a pohodlí při vytváření make-upu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kosmetický štětec pro nanášení očních stínů


Eveline cosmetics malý štětec E 01 pro nanášení očních stínů a tekuté kosmetiky.

Přesný štětec na nanášení stínů je spolehlivým malým štětečkem pro vytvoření fenomenálního make-upu. Vyrobeno z přírodních a syntetických a ručně kladených štětin umožňuje precizní provedení všech detailů na očních víčkách. Jeho ergonomický tvar umožňuje pohodlnou aplikaci. Výjimečně jemné štětinky usnadňují aplikaci a rovnoměrnou aplikaci stínů, pigmentů a tekutých kosmetických produktů. Rukojeť vyrobená ze dřeva zajišťuje pevný a pohodlný úchop.

Dostupné také štětce na míchání očních stínů, na pudrování obličeje a modelování jeho kontur.

Benefity

  • Pro nanášení stínů a tekuté kosmetiky
  • Měkké syntetické štětiny
  • Správný, přesný tvar
  • Dřevěná rukojeť
  • Pro profesionály i začátečníky
  • Vysoká kvalita
  • Luxusní elegantní vzhled

 

Použití

Štětec je perfektní pro přesné nanášení očních stínů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo