Eveline cosmetics Big Volume Dark Balm Řasenka pro dokonale černé řasy 10 ml

Kód: 1192
126 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Intenzivně černá barva dokonale pokrývá řasy jako balzám. Svým složením řasenka viditelně řasy zesiluje, neslepuje a dělá maximální objem. Inovativní kuželový kartáček dokonale aplikuje řasenku a umožní vám se dostat na každou řasu, zejména v rozích oka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Temně černé řasy s big volume dark!


Okouzlující účinek jemných černých řas

  • Intenzivně černý vzorec
  • Zabalí řasy jako balzám
  • Viditelně zesiluje řasy
  • Přesně odděluje
  • Inovativní kartáček ve tvaru kužele dokonale aplikuje řasenku a umožňuje dosáhnout tak každé řasy, zejména v koutcích očí
  • Pro všechny ženy, které hledají intenzivně zahušťující řasenku
  • Pro ženy s krátkými řasami

Aktivní složky

  • Karnaubský vosk
stimuluje růst řas, zabraňuje jejich vypadávání a lámání
  • Jojobový olej
bohatý na vitamíny A, F a E, který hluboce hydratuje a posiluje řasy
  • D-panthenol
obnovuje strukturu řas, viditelně zahušťuje řasy


Použití

Nejlepším způsobem je nanášet řasenku tahem od oka ven. Pokud chcete své oči zároveň i zvýraznit, naneste více vrstev. Poté vezměte kartáček na řasy a řasy pročesejte.

Obsah

10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eveline cosmetics je na trhu už více jak 35 let. Tato kosmetická značka se zařadila mezi největší výrobce v Polsku a nyní se prodává více než v 70 zemích celého světa. Vybírat můžete z produktů dekorativní kosmetiky, péče o pleť i tělo. Kosmetika Eveline velmi rychle reaguje na nové trendy a proto jsou produkty vysoce kvalitní, ale zároveň za velmi příjemnou cenu. Díky zkušenostem a povědomí o potřebách žen vyhovuje tato kosmetika ženám po celém světě. Dnes je značka Eveline na všech kontinentech ve více než 90 zemích a plánuje se dále rozvíjet.

Produkty společnosti Eveline jsou výsledkem nadšení a zapojení více než 500-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.   Výrobní proces výrobků využívá nejnovější úspěchy světové kosmetologie. Znalost potřeb spotřebitelů, inovace produktů a vyvážený poměr ceny a kvality rozhoduje o silné pozici značky na světovém trhu (80% z prodeje je vyváženo). Výrobky jsou dokonale známé a dychtivě nakupovány v Polsku, ale také ve Francii, Španělsku, Německu, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Hongkongu, Bulharsku, Portugalsku, Holandsku, Chorvatsku, Kuvajtu, Saúdské Arábii, Maroku, Singapuru a ve Finsku. Eveline je přítomna na nejprestižnějších kosmetických veletrzích na světě v Bologni, Hong Kongu, Dubaji nebo Moskvě.

Získává mezinárodní ocenění jak samotnými spotřebitelkami, tak i profesionály, včetně ocenění Cosmopolitan Magazine nebo Best Beauty Buys oceněných čtenáři InStyl.

eveline-cosmetics-logo