Často kladené otázky

Proč právě my?

Jsme největším nezávislým on-line prodejcem kosmetiky EVELINE Cosmetics (viz. O nás). Internetový obchod EVELIO byl založen v roce 2015 s vizí, poskytnout zákazníkům kompletní sortiment kosmetiky EVELINE za zajímavé ceny s osobitým přístupem a individuálním poradenstvím. Aktuálně působíme na celém území České a Slovenské republiky s možností výběru s více jak 300+ produktů skladem.

Rozumíme tomu, co děláme!

Díky tomu, že nejsme oficiálním, ale nezávislým prodejcem EVELINE Cosmetics, a produkty tedy odebíráme přímo u výrobce, můžeme vám tak nabídnout novinky z EVELINE Cosmetics na území ČR a Slovenska jako první a s dostatečným předstihem!

Jak u Vás mohu platit?

Zájem o kosmetiku není pro nás pouze práce, ale i životní náplň. Díky profesionální vizážistce, která je součástí našeho týmu, si můžete být jisti, že se vám dostávají do rukou ty správné produkty. Na online chatu vám denně poskytujteme nejkvalitnější rady a hodnocení. Za tím vším stojí osobní zkušenosti.

Jak mi zboží doručíte?

Na území České republiky zboží doručujeme přepravní společností PPL nebo Českou poštou. Pro Slovenskou republiku lze zboží doručit přepravní společností DHL s možností dobírky. Ceny spedice se snažíme držet na úrovni nejnižších cen srovnatelných s konkurencí (viz Doprava). V současné době jsme schopni Vám zboží doručit po celé České republice do 24 hodin a Slovenské republice do 2-3 dní od expedice objednávky.

Odstoupení od smlouvy?

Při nákupu v internetovém obchodě (elektronicky) máte za zákona 14-ti denní lhůtu na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu (viz Obchodní podmínky). Pokud bude zboží přepravcem poškozeno, je lhůta na vyřízení reklamace 30 dní. Mimosoudní řešení sporů provádí Česká obchodní inspekce (www.coi.cz) za předpokladu, že nedošlo k předchozímu vyřešení sporu přímou cestou mezi prodávajícím a spotřebitelem.